Nitra gólom v nadstavenom čase vydolovala bod proti Zlatým Moravciam

o záchranu - 5. kolo, sobota 20.04.2019, 17:00
FC Nitra
2:2
(1:2)
FC ViOn Zlaté Moravce
Góly: 34. Bilovský, 90. Čögley (vlastný) - 1. Ďubek, 44. B. Ľupták, ŽK: 87. Machovec, 90.+ Pavol Farkaš - 37. B. Ľupták (Zlaté Moravce), 84. Brašeň, 90.+ A. Chovan, rozhodovali: Očenáš - Ádám, Hrmo, 804 divákov

FC Nitra:

Šípoš - Charizopulos (73. T. Vestenický), Pavol Farkaš, Niba, Ján Chovanec - Šimončič (48. T. Kóňa) - Machovec, Bilovský, Kuník - Chobot (46. Sokovič), M. Fábry

FC ViOn Zlaté Moravce:

A. Chovan - Čögley, Kwin, Asanovič, Brašeň - Grozdanovski (82. Karlík) - Švec (66. Orávik), B. Ľupták, Ďubek, Válovčan (89. Práznovský) - Dočekal

Futbalisti Zlatých Moraviec v Nitre remizovali 2:2 v sobotňajšom zápase 5. kola skupiny o udržanie vo Fortuna lige 2018/2019. Prvé tri góly padli v prvom polčase. Hostia viedli už od úvodnej minúty, keď skóroval Tomáš Ďubek. Vyrovnanie zariadil Frederik Bilovský, no Zlatým Moravciam patril po úvode aj záver prvého polčasu: strelou z diaľky sa presadil Branislav Ľupták. Nitra napokon vydolovala bod vďaka gólu v nadstavenom čase, ktorí zapísali Petrovi Čögleyovi ako vlastný. Tekovčania získali v ostatných piatich dueloch 10 bodov, no sú poslední. O jeden bod zaostávajú za duom Podbrezová a Senica.

Tagy: TOP huste.tv