Nitra doma prehrala s Dunajskou Stredou a je posledná v lige

FC Nitra
1:2
(1:1)
DAC Dunajská Streda
Góly: 38. Ristovski – 39. Koštrna, 57. A. Fábry. ŽK: Vrábel, Šefčík – A. Fábry, Taiwo, Beskorovajnyj, M. Vida, rozhodovali: Chmura, Ádám, Bobko, 2155 divákov

FC Nitra:

Šípoš – Kuník, Podhorin, Farkaš, Magda – Faško, Vrábel (62. M. Fábry) – Fabiš (58. Guláš, 90.+1 Elexa), Gatarič, Šefčík - Ristovski

DAC Dunajská Streda:

Jedlička – Koštrna, Kružliak, Beskorovajnyj, Davis – M. Vida, Oravec, A. Fábry (69. Divkovič) – Blackman, Taiwo (61. K. Vida), Ramirez

Futbalistom FC Nitra sa nepodarilo po 6. kole odpútať z poslednej priečky poradia najvyššej slovenskej súťaže. Na svojom trávniku podľahli FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:2, hoci viedli 1:0 zásluhou presného zásahu Ristovského. Ešte do polčasovej prestávky vyrovnal Koštrna a o víťazstve hostí rozhodol v 57. min bývalý nitriansky hráč Fábry. Vďaka tomu sa Dunajskostredčania posunuli na 3. pozíciu tabuľky.