Novinky - 05.10.2019 19:59

FC Nitra - FK Senica 1:4 , Nitra stále na dne tabuľky

Zdroj: huste

Senica pod Zoborom dominovala. Už v 11. minúte sa po presnom centri Castaňedu presadil hlavou na zadnej žrdi Sadam Sulley. V 35. minúte sa hosťom podarilo svoj náskok zvýšiť, keď obrana Nitry dala v šestnástke Sofianovi El Moudanemu príliš veľa priestoru a ten peknou strelou k vzdialenejšej žrdi nezadržateľne skóroval - 0:2.
V druhom polčase si center z ľavej strany z kopačky Chobota  Yenne, snažiaci sa ubrániť útočníka Ristovskeho, nešťastne sklepol do vlastnej brány. V 63. minúte po priamom kope Lovra Cveka sa lopta dostala až do päťky, kde osamotený Joss Didiba pohodlne hlavou zvýšil na 1:3.  V 78. minúte po rýchlom protiútoku Castaňeda parádnou zasekávačkou a následne presnou strelou zvýšil náskok Senice na 4:1.

FK Senica
Góly: 51. Yenne (vlastný)- 11. Sulley, 35. El Moudane, 63. Didiba, 78. Castaňeda. Rozhodovali: Pavlík - Tomčík, Vitko - Kišš, ŽK: Podhorin - Castaňeda, 582 divákov