FC Spartak Trnava - 23.06.2017 12:04

Trnavský Spartak získal do tímu ďalšieho legionára

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Futbalisti FC Spartak Trnava majú ďalšieho nového hráča. Vedenie fortunaligového klubu predstavilo vo štvrtok popoludní štvrtú letnú posilu. Po Pehlivanovi, Čanturišvilim a Lovásovi prichádza Rakúšan Marvin Egho.

Dvadsaťtriročný útočník je odchovancom rakúskeho klubu Wiener Neustadt. Naposledy si obliekal dres SV Ried. V malom Ríme podpísal zmluvu na dva roky. "Je to útočník, ofenzívny univerzál, takže veríme, že to bude pre nás skutočná posila," povedal PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka. Vysokého hráča si vybral nový trnavský kormidelník Nestor El Maestro.

Spartak si od Egha, niekdajšieho reprezentanta Rakúska do 21 rokov, sľubuje skvalitnenie ofenzívy. "Som veľmi šťastný. Viem, že Spartak je tradičný slovenský klub s bohatou históriou a teším sa, že v budúcej sezóne budem hájiť jeho farby," uviedol Egho, ktorý môže absolvovať premiéru v novom pôsobisku v sobotu proti Maccabi Tel Aviv.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.