Spartak zdolal Nitru. Gólovo udrel na začiatku a na konci duelu TAKOUTO parádou

2:0
(1:0)
FC Nitra
FC Nitra
Góly: 3. Mesík, 87. Sobczyk, ŽK: Diogo, Tešija - Kuník, Gatarič, Farkaš, rozhodovali: Kružliak – Ferenc, Bobko, 3281 divákov

FC Spartak Trnava:

Rusov – Diogo, Mesík, Mitrea, Záhumenský (56. Mihálek) – Dangubič, Tešija, Jakúbek (45. Turňa), Lovat (77. Marinkovič) – Sobczyk, Tavares

FC Nitra:

Šípoš – Kuník, Farkaš, Elexa (53. Fábry) – Fabiš (71. Guláš), Magda, Galbajev (26. Vrábel), Šurnovský – Gatarič, Chobot – Ristovski

Futbalisti Spartaka Trnava zdolali hráčov FC Nitra 2:0 (1:0) v nedeľňajšom súboji 3. kola Fortuna ligy 2019/2020. O všetkom rozhodla už tretia minúta stretnutia, keď po rohovom kope Marka Tešiju dokopol loptu do takmer prázdnej bránky hostí Ivan Mesík. Iba 18-ročný obranca Mesík sa v treťom fortunaligovom zápase v v tejto sezóne a štvrtom v kariére dočkal prvého gólu. Už o tri minúty mohlo byť vyrovnané, ale hosťujúci útočník Milan Ristovski zoči-voči Dobrivojovi Rusovovi neuspel. O druhý a posledný gól zápasu sa postaral v 87. min Alex Sobczyk. Rakúsky útočník v službách Trnavčanov vystrihol utešené nožničky a brankár Nitry Dávid Šípoš bol na ne prikrátky.