Novinky - 17.08.2019 13:57

Na HUSTE.tv môžeš sledovať všetky zápasy 5. kola Fortuna ligy

Zdroj: huste

V sobotu 17. augusta 2019 nás čaká päť duelov piateho kola futbalovej Fortuna ligy. Všetky zápasy sledujeme s našimi kamerami LIVE na HUSTE.tv.

Ako prvý nastúpia na štadióne Antona Malatinského od 18:00 FC Spartak Trnava s AS Trenčín. Trenčania v minulom kole rozhodli v nadstavenom čase o výhre nad Dunajskou Stredou a v Slovenskom pohári si zastrieľali proti Tisovcu 8:1. Domáci Spartak v 4. kole stratil v závere body v Žiari a v pohári sa potrápil v Bánovej. Kto bude v lepšej nálade? Sledujte s nami...

Od 19:00 začínajú hneď 4 zápasy. ŠKF Sereď na Myjave privíta vedúci Slovan, ktorý čaká vo štvrtok dôležitý domáci duel v play off Európskej ligy s PAOK Solún a určite sa bude chcieť víťazne naladiť na tento sviatok na Tehelnom poli. 

Druhá MŠK Žilina hostí FC Nitra. Obaja rovnako uspeli v Slovenskom pohári. Šošoni ešte nestratili ani bod a Nitra bude mať ťažkú úlohu. 

Posledná Senica privíta siedmy MFK Ružomberok. Záhoráci v Michalovciach pred týždňom vybuchli, Ruža zasa doma stratila body so Žilinou. Obaja majú čo naprávať. 

VŠETKO LIVE NA HUSTE.TV alebo v aplikácii TV JOJ.

Zlaté Moravce s dvomi výhrami a dvomi prehrami trónia na slušnom šiestom mieste. Čaká ich derby s FK Pohronie, ktoré tiež nie je žiadnym fackovacím panákom.  

V nedeľu je na programe jediný zápas. DAC Dunajská Streda so šnúrou dvoch prehier v rade privíta MFK Michalovce, ktoré pred týždňom zľahka zdolali Senicu a je to ich jediné víťazstvo. Avšak veľmi povzbudivé pred stretnutím na Žitnom ostrove. Navyše, keď domácim bude chýbať Zsolt Kalmár. 

Tagy: TOP huste.tv