Novinky - 02.10.2019 08:58

Zakliate žrebovanie Slovenského pohára! Trnava žiada ďalšie opakovanie

Zdroj: spartaktrnava

Po tom, čo sa muselo opakovať žrebovanie osemfinále Slovenského pohára vo futbale, keďže v dvoch loptičkách bola uvedená Senica a loptičku s chýbajúcou Dunajskou Stredou "vytvorili" a doplnili do osudia dodatočne, sa ozval aj trnavský Spartak.

„Riadiaci orgán súťaže sťažnosti vyhovel a včera vyžreboval osemfinálové dvojice opäť. Bohužiaľ, ani tentoraz sa to nezaobišlo bez problémov, ktoré podľa nášho názoru narušili regulárnosť celého aktu,“ informuje Spartak. Za regulárne vraj nemožno považovať ani opakovanie žrebu, pretože sa počas žrebovania v miske s číslami jedna loptička otvorila, žrebujúci ju vytiahol a následne opäť vrátil do misky s ostatnými loptičkami.

Žrebovanie sa teda neuskutočnilo v zmysle všetkých pravidiel, ktoré sa majú dodržiavať. Vedenie Spartaka to považuje za neregulárne a žiada jeho opakovanie. "Zo žrebovania sa už stáva fraška, spôsobili ju svojím ľahkovážnym konaním zodpovedné osoby, ktoré Slovnaft Cup riadia," píše sa na fcspartaktrnava.com.

Tak si to pozrime. Niektoré komenty pod videom nemajú chybu. "Budete opäť žrebovať v Sieni slávy, alebo si rozložíte vlastné šapitó?"