Novinky - 27.01.2021 07:11

Niekdajší kanonier Nitry by mal pôsobiť v Trnave

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/novilist.hr/FCSpartakTrnava.com

V sezóne 2019/20 nastrieľal jedenásť gólov v drese Nitry. Mladý útočník zo Severného Macedónska Milan Ristovski by sa teraz mal vrátiť do Fortuna ligy. Pôsobiť by ale nemal pod Zoborom, ale v malom Ríme.

Portál novilist.hr totiž prišiel s informáciou, že jeden z najlepších strelcov uplynulej sezóny bude hosťovať v Spartaku Trnava. Aktuálne sa Ristovski zotavil z ťažkého zranenia a na Slovensku by tak mal nabrať potrebnú minutáž. Stále len 22-ročný hrotový útočník už v našej najvyššej súťaži ukázal, že góly dávať vie. Po odchode Erika Pačindu do Košíc by sa tak mohol stať ťahúňom červeno-čiernych v jarnej časti Fortuna ligy. Oficiálna stránka klubu už potvrdila príchod nového útočníka. Ristovski prichádza na hosťovanie do konca sezóny s možnosťou opcie na trvalý prestup.

Rovnaký zdroj uvádza aj informácie o ďalšom hráčovi, ktorý je známy z pôsobenia na slovenských trávnikoch. Bývalý obranca Serede Jasmin Čelikovič totiž poputuje na hosťovanie do Željezničaru Sarajevo. V aktuálnej sezóne odohral 21-ročný zadák osem zápasov v drese ŠKF a na svoje konto si pripísal jednu žltú kartu.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora