Sereď prvýkrát uspela vonku. Rozhodol vlastný gól Čögleya

0:1
(0:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Gól: 74. Čögley (vlastný), ŽK: 22. Duga, 79. Čögley - 37. Menich, 90.+ Penksa, rozhodovali: F. Glova - P. Bednár, Roszbeck, 1017 divákov

FC ViOn Zlaté Moravce:

M. Krnáč - Čögley, Práznovský, Banovič, M. Chren - Duga (64. Dimitrijevič), Karlík (76. J. Švec), Richtárech, Paixao da Silva - Brašeň, L. Urgela

ŠKF Sereď:

Penksa - Hučko, Ľ. Michalík, Menich, Sus - Baéz, Ventúra - Gatarič (82. M. Mečiar), Pankaričan (65. Richnák), Ulrich (46. Subotič) - Morong

Futbalisti Serede zvíťazili v zápase 15. kola najvyššej slovenskej súťaže na trávniku Zlatých Moraviec 1:0. V prvom polčase diváci videli po jednej strele na oboch stranách, ale gólu sa nedočkali. Zverenci Karla Stromšíka pred týmto duelom nezaznamenali ani jedno víťazstvo na ihriskách súperov, ale v Zlatých Moravciach túto negatívnu sériu zlomili. V 73. minúte im k tomu výrazne pomohol domáci obranca Peter Čögley, ktorý si strelil vlastný gól. V záverečnej štvrťhodine ešte mohol zvýšiť náskok Serede Adam Morong, ale ani v jednej z dvoch dobrých šancí neuspel. Kríza domácich hráčov pokračuje, naďalej sú poslední a na ligové víťazstvo čakajú už deväť stretnutí.