Dunajská Streda po prestávke otočila zápas v Zlatých Moravciach

FC ViOn Zlaté Moravce
1:2
(1:0)
DAC Dunajská Streda
Góly: 44. Ďubek - 56. Davis (z pok. kopu), 71. Divkovič, ŽK: 31. Karlík, 71. Brašeň, 88. Kwin, 90.+ Ďubek, 90.+ Duga, 90.+ Čögley - 22. K. Vida, 76. Koštrna, 81. M. Bednár, 90.+ Čmelík, rozhodovali: Ziemba - Vorel, Borsányi

FC ViOn Zlaté Moravce:

Chovan - Čögley, Kwin, Asanovič, Chren - Švec (74. Kelez), Karlík (53. Duga), Brašeň (84. V. Tkáč), Válovčan - Ďubek, Dočekal

DAC Dunajská Streda:

Jedlička - Koštrna, Šatka, S. Koné, Davis - Herc, Huk - Tretiakov (90.+ Čmelík), Ronan, K. Vida (36. A. Taiwo) - Divkovič (79. M. Bednár)

Hráči Dunajskej Stredy ťahali po prvom polčase za kratší koniec, no napokon si vezú zo Zlatých Moraviec víťazstvo 2:1 v sobotňajšom zápase 22. kola futbalovej Fortuna ligy 2018/2019. Domáci viedli vďaka Tomášovi Ďubekovi, ktorý tesne pred prestávkou namieril z priameho kopu rovno do vinkľa. Vyrovnanie zariadil Eric Davis, keď premenil pokutový kop v 56. min. Víťazný zásah zaznamenal Marko Divkovič, keď mu ideálny center na hlavu poslal Abdulrahman Taiwo. Zlaté Moravce sú naďalej v tabuľke posledné so 14 bodmi a zaostávajú o bod za predposlednou Senicou. Tímu zo Žitného ostrova patrí tretia priečka so 44 bodmi.