Novinky - 21.08.2020 16:22

Negatívne testy v Zlatých Moravciach. Zápas s Michalovcami v utorok

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv

Posledným testovaným tímom na prítomnosť ochorenia COVID-19 bol v najvyššej slovenskej súťaži FC ViOn Zlaté Moravce. V kádri aktuálne piateho celku Fortuna ligy sa koronavírus nepreukázal a tak môžu zverenci trénera Ľuboša Benkovského odohrať zápas 4. kola na pôde Michaloviec.

Ten sa však nebude hrať cez víkend ako ostatné povolené stretnutia. Hráči Zlatých Moraviec boli totiž od zápasu 3. kola proti Slovanu v karanténe, keďže sa potvrdil pozitívny nález u Vladimíra Weissa ml., ktorý nastúpil práve na pôde ViOn-u. Členovia A-tímu tak nemohli trénovať a plnohodnotne sa pripravovať na blížiaci sa duel s Michalovcami. Ten musel byť presunutý na nasledujúci týždeň.

Oba tímy sa tak stretnú v utorok o 19:00 na Zemplíne, nakoľko testy hráčov Michaloviec boli taktiež negatívne. Pozitívne prípady sa okrem Slovana našli aj v Trenčíne a Seredi, avšak tieto dva kluby mali počas 4. kola nastúpiť vo vzájomnom stretnutí. Znamená to, že okrem duelu Slovana so Senicou sa neodohrá ani tento zápas. Oba duely boli preložené na neurčito.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora