Michalovce v posledných minútach zápasu ukoristili výhru v Senici

FK Senica
2:4
(2:2)
MFK Zemplín Michalovce
Góly: 17. a 39. R. Dias - 9. Ch. Diarra, 36. P. Kolesár, 84. Sulley, 87. Rota, ŽK: 72. Nirennold - 85. Rota, rozhodovali: Marhefka - M. Štrbo, E. Weiss, 470 divákov

FK Senica:

Taborda - J. Kotula, R. Dias, Da Graca, Asmah (46. Nirennold) - Deretti, Tešija, Petshi, Zezinho - Castaňeda (68. Solano), Azankpo

MFK Zemplín Michalovce:

Kira - Rota, Carrillo, Beskorovajnyj, Vojtko - Turík, Ch. Diarra (90. Kurminowski), S. Danko, I. Žofčák, P. Kolesár (80. Grič) - Vaščák (76. Sulley)

Futbalisti FK Senica v sobotu v rámci 16. kola Fortuna ligy 2018/2019 podľahli svojmu súperovi MFK Zemplín Michalovce na domácej pôde 2:4. V prvom polčase sa už po deviatich minútach hry presadil Cheick Alan Diarra a poslal hostí z východu do vedenia. Dva góly stihol za Seničanov do prestávky streliť Roberto Dias, na druhej strane sa však pred jeho druhým presným zásahom presadil aj Peter Kolesár a do kabín sa tak išlo za nerozhodného stavu 2:2. V druhom polčase sa až v posledných šiestich minútach zrodili dva góly hostí, ktoré rozhodli o ich víťazstve. Víťazný presný zásah sa podarilo streliť striedajúcemu Sadamovi Sulleyovi v 84 min. Výhru Michaloviec poistil o tri minúty neskôr Lazarus Rota.