Gól už v prvej minúte. Senica doma remizovala s Ružomberkom

FK Senica
1:1
(1:1)
MFK Ružomberok
Góly: 35. Castaňeda - 1. D. Takáč, ŽK: 36. Castaňeda, 72. Kay (obaja Senica), rozhodovali: Prešinský - P. Kováč, Poláček, 375 divákov

FK Senica:

Taborda - Kotula, Dias, Kay, Otrísal - Tešija (78. Krč), Petshi, Zezinho (78. Kaplan) - Castaňeda, Azankpo, Deretti (90. Solano)

MFK Ružomberok:

Macík - Jonec, J. Maslo, D. Kružliak, Twardzik - Qose, Kochan - Kmeť (89. Kružliak), Takáč (81. Mustedanagič), Gal Andrezly - Gerec

Futbalisti Senice v sobotňajšom 18. kole Fortuna ligy doma remizovali s Ružomberkom 1:1. Hostia pritom začali zápas podstatne lepšie, keď sa už v prvej minúte stretnutia presadil Dalibor Takáč. Do polčasu sa však podarilo ešte vyrovnať Frankovi Castaňedovi. Po zmene strán už žiaden gól nepadol a obidva tímy sa rozlúčili s futbalovou jeseňou so ziskom bodu. Seničanom s pätnástimi bodmi patrí predposledná jedenásta priečka, Ružomberok zostal na štvrtej pozícii s 28 bodmi na konte.