Novinky - 20.08.2019 09:54

HUSTE.tv zaznamenalo historický moment v slovenskom futbale!

Zdroj: huste

Víkendové 5. kolo futbalovej Fortuna ligy prinieslo historický moment. Po prvý raz dostal červenú kartu tréner.

Takto neslávne sa zapísal do kroniky futbalovej ligy kouč Senice Michal Ščasný. Červená karta pre trénera je novým pravidlom od začiatku tohto ročníka.

FK Senica privítal MFK Ružomberok. Oba tímy v predchádzajúcom kole prehrali a snažili sa získať plný počet bodov. Rozhodca Boris Marhefka odpískal v zápase dve penalty a pri ďalšom kontroverznom faule protestoval tréner domácich tak vehementne, že si v priebehu pár desiatok sekúnd koledoval o tento primát. “Bohužiaľ som prvý a nie som z toho nadšený, mrzí ma to. Rozhodca nám však vzal čistú penaltu a proti tomu som protestoval. Nechápem najmä druhej žltej karte, odhodil som fľašu smerom k našej striedačke a nemalo to nič spoločné s verdiktami rozhodcov,” hovorí o situácií z 84. minúty Michal Ščasný. Seničania dostali v zápase ešte jednu červenú kartu. Po dvoch žltých musel von z hry v 90. minúte Roberto Dias. Duel skončil nerozhodne 2:2.