Novinky - 23.08.2019 10:16

Senica hostí Moravce. Prekvapujúci pohľad na góly tímov

Zdroj: huste.tv/sita

6. kolo futbalovej Fortuna ligy štartuje už v piatok úvodným zápasom medzi FK Senica a FC ViOn Zlaté Moravce. Duel budeme sledovat na HUSTE.tv od 19:00h a priamo v tomto článku. 

Naposledy sa títo súperi stretli 18.5.2019 a zostrih tohto zápasu si môžete pozrieť na HUSTE.tv.

Záhoráci získali v predchádzajúcich piatich kolách štyri body. Hneď na úvod doma povzbudivo porazili AS Trenčín, no nasledovali tri prehry. Postupne boli nad sily Seničanov Sereď, Slovan a Michalovce. V uplynulom kole však opäť bodovali, aj keď bod za remízu 2:2 s Ružomberkom sa im málil. Aj preto sú v tabuľke na predposlednej jedenástej priečke. Najlepším strelcom FK Senica je Frank Castañeda so štyrmi gólmi.  

ViOn je vyššie - na 6. mieste so 7 bodmi. Celkom dobrá vizitka pre Zlaté Moravce na to, že strelili LEN tri góly! Na úvod doma Moravce nestačili na Dunajskú Stredu, potom dvakrát bodovali naplno - v Nitre a doma s Michalovcami. So Slovanom prišla  prehra 0:4 a naposledy remíza 0:0 s nováčikom z Pohronia.

Jeden hráč Senice dal teda viac gólov ako celý tím v piatich kolách. Ako potom skončí večerný duel? Zápas budete môcť sledovať aj tu!