Novinky - 21.01.2021 11:22

Senica získala posilu z Dunajskej Stredy

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/FKSenica.eu/Instagram

Už onedlho odštartuje jarná časť našej najvyššej futbalovej súťaže, čo značí, že tímy ešte môžu posilniť svoje mužstvá. Spravila tak aj Senica, ktorá si vyhliadla hráča v Dunajskej Strede. Na Záhorie prichádza talentovaný obranca Matúš Malý.

Kmeňový hráč Dunajskej Stredy sa dohodol so Senicou na ročnom hosťovaní. Po príchode do nového klubu vyjadril aj svoje ciele: „V prvej lige chcem nazbierať čo najviac herného času, Senica mi v tomto smere prišla ako najsympatickejší klub,“ povedal pre klubový web Záhorákov. „Čo som mohol vidieť v tréningoch je to, že kvalita mužstva neodzrkadľuje postavenie v tabuľke. Chalani ma v kabíne privítali skvelo. Chcem tu odohrať čo najviac minút a klubu pomôcť k lepšiemu postaveniu v tabuľke,“ dodal 19-ročný stopér.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FK Senica ?❤️ (@fk_senica)

Svoju radosť z príchodu mladého hráča prejavil aj športový riaditeľ FK Senica Filip Holec: „Sme radi, že sme sa dohodli s DAC-om na dlhšom hosťovaní Matúša, veríme, že je v ňom potenciál, ktorý sa dá v našom klube plnohodnotne rozvíjať. Po prvých štartoch v príprave sa ukazuje ako veľmi dobre pripravený a fyzicky disponovaný hráč, ktorý sa navyše nebojí konštruktívnej rozohrávky. Verím, že v Matúšovi sme našli veľmi vďačný typ futbalistu, navyše je to slovenský hráč, ktorý prešiel aj mládežníckymi reprezentáciami a veríme, že sa nám podarí spoločne rozvinúť jeho potenciál,“ povedal pre klubový web.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora