Kvarteto gólov za šesť minút! Aj taký bol duel Podbrezovej so Senicou

2:4
(1:3)
FK Senica
FK Senica
Góly: 9. a 71. D. Leško - 6. R. Dias, 10. Deretti, 12. Tešija, 64. Azankpo, ŽK: 40. M. Baran (Podbrezová), rozhodovali: Pavlík - Tomčík, Borsányi, 857 divákov

FK Železiarne Podbrezová:

M. Kuciak - M. Turňa, Bartoš (16. Galčík, 63. Voško), Podstavek, Mojžiš - M. Baran, Obročník - Viazanko, J. Sedláček, D. Leško - Matúš Mikuš

FK Senica:

Taborda - J. Kotula, R. Dias, Da Graca, Asmah - Deretti, Tešija (63. Otrísal), Petshi (87. Krč), Zezinho - Castaňeda (79. Alan Kováč), Azankpo

Futbalisti Senice zdolali domáich hráčov Podbrezovej 4:2 v sobotňajšom dueli 15. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019. Gólovo bohatá bola najmä úvodná štvrťhodina. Skóre otvoril v 6. min obranca hostí Roberto Dias. Už o tri minúty neskôr vyrovnal Dávid Leško, vzápätí vrátil "Záhorákom" vedenie Jean Deretti. O ďalších 120 sekúnd skóroval chorvátsky stredopoliar Marko Tešija a v 64. min zvýšil náskok hostí už na 4:1 Désiré Segbé Azankpo. Necelých dvadsať minút pred koncom stretnutia ešte vykresal iskričku nádeje pre domácich druhým gólom v dueli Dávid Leško, ale na viac sa už zverenci Mareka Fabuľu nezmohli. Senica zvíťazila v druhom súboji po sebe a v tabuľke poskočila na desiate miesto pred Michalovce.