MFK Zemplín Michalovce
3:0
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Góly: 45.+ Vojtko, 59. P. Kolesár, 84. Nawotka, ŽK: 80. Sulley - 55. Richtárech, 86. Práznovský, rozhodovali: I. Kružliak - Borsányi, Čajka, 783 divákov

MFK Zemplín Michalovce:

Kira - Rota (87. M. Kolesár), Carrillo, Beskorovajnyj, Vojtko - Turík, Ch. Diarra (80. Grič), S. Danko, P. Kolesár - Nawotka - Vaščák (72. Sulley)

FC ViOn Zlaté Moravce:

M. Krnáč - Čögley, Práznovský, Karlík, M. Chren - Richtárech (62. Casado), B. Ľupták - Dimitrijevič, Ewerton, Brašeň - J. Švec (46. Ľ: Urgela)

Futbalisti Zlatých Moraviec nestačili na MIchalovce 0:3 na ich ihrisku v sobotňajšom zápase 17. kola Fortuna ligy 2018/2019. Domáci sa ujali vedenia gólom do šatne, keď sa lopta v nadstavenom čase prvého polčasu po priamom kope dostala k úplne voľnému Matúšovi Vojtkovi a ten hlavičkoval presne. Pätnásť minút po prestávke zahral v šestnástke rukou Oliver Práznovský a Peter Kolesár zabezpečil Zemplínčanom ešte pohodlnejší dvojgólový náskok. Tretí zásah pridal presnou strelou z uhla Tomasz Nawotka. Michalovce si tak pripísali tretie víťazstvo z ostatných štyroch duelov a po zlom začiatku sa stali kandidátom na umiestnenie v elitnej "šestke".