Pod Čebraťom z jasného duelu dráma. Vďaka prvému polčasu všetky body Žiline

2:3
(0:3)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 54. Takáč, 58. Kostadinov - 3. Sluka, 27. Bernát, 40. Boženík. Rozhodovali: Kráľovič - Weiss, Poláček, ŽK: Kostadinov, Takáč - Kaša, ČK: 60. Kaša po druhej ŽK, 1654 divákov

MFK Ružomberok:

Krajčírik - Čurma, J. Maslo, Jonec (46. Brenkus), Madleňák (81. T. Bobček) – Qose, Twardzik – Kostadinov, Takáč, Regáli – Gerec

MŠK Žilina:

Holec – Tomič, Kaša, Králik, Sluka – Káčer, Pečovský (65. Diaz) – Jánošík (78. Kiwior), Bernát (62. Minárik), Demiri – Boženík

Štvrtý zápas a štvrté víťazstvo. To je doterajšia bilancia futbalistov MŠK Žilina vo Fortuna lige 2019/2020, v ktorej okupujú po 4. kole popredné priečky. Zverenci trénera Jaroslava Kentoša zvíťazili v sobotu na ihrisku MFK Ružomberok 3:2 (3:0). "Šošoni" mali vydarený vstup do stretnutia, keď už v 3. min otvoril gólový účet Sluka, v 27. min zvýšil na 2:0 Bernát a tesne pred prestávkou upravil na 3:0 pre hostí Boženík. Z jasného duelu však bola po zmene strán dráma, lebo domáci v priebehu piatich minút znížili vďaka Takáčovi a Kostadinovovi na 2:3. Ružomberčanom sa v zostávajúcom čase už vyrovnať nepodarilo, a tak sú už tri duely bez plného bodového zisku.