MFK Ružomberok - AS Trenčín 2:2, hostia dva razy doťahovali

2:2
(1:1)
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 21. Kojnok, v 64. J. Maslo – 41. Čatakovič (z 11 m), 80. Bukari. ŽK: Kostadinov, Twardzik – El Mahdiou, Koolwijk. Rozhodovali: Bálitn - Štrbo, Bedná, 1235 divákov

MFK Ružomberok:

Macík – Čurma, J. Maslo, Mojžiš – Kojnok, Kostadinov, Zsigmund, Takáč (90+. Múdry), Twardzik – Regáli (73. Gerec), T. Bobček (81. V. Jedinák)

AS Trenčín:

Chudý – Križan, Skovajsa, Julien – Slávik, El Mahdiou (65. Zubairu) , Koolwijk, Roguljič – Bukari (85. Corryn), Čatakovič (75. Depetris), Van Kessel

V 13. kole futbalovej Fortuna ligy privítal piaty Ružomberok deviaty Trenčín. Súboj sa skončil nerozhodne 2:2.

Futbalisti Trenčína remizovali na trávniku Ružomberka 2:2 (1:1) v úvodnom súboji sobotného programu 13. kola Fortuna ligy 2019/2020. Trenčania pod vedením nového trénera Norberta Hrnčára na hornom Liptove dvakrát úspešne dotiahli náskok domácich a napokon dosiahli tretiu remízu z posledných štyroch zápasov v najvyššej domácej ligovej súťaži. Ružomberčania zasa natiahli sériu bez prehry na šesť duelov.

Skóre zápasu otvoril v 21. min domáci Lukáš Kojnok, ale na konci prvého polčasu vyrovnal z pokutového kopu Bosniak v drese Trenčanov Hamza Čatakovič. V druhom polčase po hodine hry poslal Ružomberok po druhý raz do vedenia peknou strelou z priameho kopu kapitán Ján Maslo, ale posledné slovo mal v 79. min mladý ghanský útočník Osman Bukari. Ružomberok je v neúplnej tabuľke šiesty so 17 bodmi, Trenčín má o tri body menej a je deviaty.