Novinky - 31.12.2017 18:43

MŠK Žilina získala z Opavy ofenzívneho záložníka

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Mužstvo úradujúceho slovenského futbalového majstra MŠK Žilina posilnil ofenzívny záložník Joel Ngandu Kayamba. Dvadsaťpäťročný hráč z DR Kongo zamieril pod Dubeň z českého druholigového klubu SFC Opava. Ako referuje web denik.cz, predstavitelia sliezskeho klubu pôvodne neplánovali svoju oporu predať, no ponuka "šošonov" ich presvedčila. "Nechceli sme nikoho predať, ale ponuka za Joela sa nedala odmietnuť," priznal generálny manažér opavského klubu Alois Grussmann.

Posilu do žilinského kádra si vyhliadol sám kouč "žlto-zelených" Adrián Guľa. "Rokovania neboli ľahké. Opava sa nechcela zbaviť hráča. Na české pomery však dostala zaplatené veľmi dobre. Tréner Guľa o hráča veľmi stál," povedal Radoslav Otipka zastupujúci agentúru Slovak Invest, ktorá celý transfer sprostredkovala.

"Každý tréner je sklamaný, keď príde o kľúčových hráčov, ale ja sám som Joelovi Žilinu odporučil. Trénuje ju môj rodinný priateľ Adrián Guľa," podotkol kormidelník Opavy Roman Skuhravý.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.