Slovan naďalej bez prehry, na Pasienkoch remizoval s Ružomberkom

ŠK Slovan Bratislava
1:1
(0:1)
MFK Ružomberok
Góly: 75. Holman - 44. Qose, ŽK: 66. J. Maslo, 90. R. Kružliak, 90.+ Macík (všetci Ružomberok), rozhodovali: Glova - Bobko, Ádám, 500 divákov

ŠK Slovan Bratislava:

Greif - Apau, Bajrič, Božikov, Suchockij - Ljubičič (89. Saláta), De Kamps (66. V. Savičevič) - Dražič (79. D. Strelec), Holman, Moha - Čavrič

MFK Ružomberok:

Macík - Jonec, D. Kružliak, J. Maslo, F. Twardzik- Qose, M. Kochan - Gál-Andrezly, D. Takáč (77. Mustedanagič), T. Kostadinov (89. Kmeť) - Gerec (82. R. Kružliak)

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava doma na Pasienkoch remizovali s Ružomberkom 1:1 v sobotňajšom stretnutí 16. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019 a v aktuálnom ročníku sú naďalej bez prehry. Hostia sa ujali vedenia koncom prvého polčasu, keď sa v drese "ruže" presadil Kristi Qose. "Belasím" sa po zmene strán napriek hernej prevahe podarilo iba vyrovnať, keď jediná strela domácich do priestoru bránky v druhom polčase od Dávida Holmana zo 75. min skončila za bránkovou čiarou.