Novinky - 28.11.2018 17:30

O útočníka Slovana je v zahraničí záujem.Bude spoluhráčom Juraja Kucku?

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Futbalový útočník ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar je údajne v hľadáčiku viacerých európskych klubov. O najlepšieho strelca aktuálneho ročníka Fortuna ligy prejavil záujem i turecký Trabzonspor, v ktorom pôsobí aj slovenský reprezentant Juraj Kucka. Účastník Süper Lig chce v zime nájsť náhradu za Buraka Yilmaza, v súvislosti s ktorým sa spomína aj možný odchod do zámorskej MLS. Práve Slovinec Šporar by mohol zastúpiť jeho úlohy. Informáciu priniesol slovinský portál ekipa.svet24.si.

"Evidujeme veľký záujem zahraničných klubov o Andraža Šporara, Mohu či ďalších našich kľúčových hráčov. So všetkými z nich vrátane Andraža Šporara však máme uzavreté dlhodobé kontrakty a nie sme pod žiadnym tlakom, aby sme niekoho z nich predávali. Našim zámerom je, aby mužstvo zostalo pokope, a preto vyvinieme maximálne úsilie, aby sme v zimnom prestupovom období udržali v tíme našich najdôležitejších hráčov," cituje vyjadrenie bratislavského Slovana portál profutbal.sk.

Dvadsaťštyriročný Slovinec doposiaľ nastrieľal 13 gólov v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži a vedie poradie najlepších strelcov Fortuna ligy 2018/2019. Do víkendového ostatného vystúpenia "belasých" proti Ružomberku (1:1) v rámci 16. kola nezasiahol.


Ďakujeme za vaše názory