Novinky - 03.03.2019 17:37

Naživo sme sledovali otvorenie nového Tehelného poľa, derby Slovan-Spartak

Toto nie je len také obyčajné 142. derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Napriek tomu, že oba tímy delí v tabuľke Fortuna ligy 27 bodov, duel je mimoriadne sledovaný. Otvára sa totiž Národný futbalový štadión na Tehelnom poli. Po takmer 10 rokoch sme s kamerami HUSTE.tv späť!

ŠK Slovan Bratislava je jednoznačným lídrom tabuľky a už dávnejšie istým víťazom základnej časti. Na svojom konte má 52 bodov, pred druhou Dunajskou Stredou náskok jedenástich bodov a zápas k dobru. Na jar zvíťazil v Dunajskej Strede 1:0, v Seredi takisto. 

FC Spartak Trnava je po včerajších odohraných zápasoch s 25 bodmi na siedmej priečke a tvrdo tak bojuje o šieste miesto zaručujúce vstup do skupiny hrajúcej v ďalšej fáze o titul. Spartak získal na jar v dvoch zápasoch 4 body. Najprv remizoval v Žiline 1:1, v ďalšom kole doma zdolal Dunajskú Stredu 3:1. 

Zápas má úvodný výkop naplánovaný o 18:00 na Tehelnom poli a vďaka HUSTE.tv budete môcť sledovať aj slávnostné otvorenie už niekoľko minút predtým. A to kdekoľvek budete so svojim smartfónom či počítačom.