Majster v tomto ročníku v lige stále neprehral. Aj Ružomberok s dlhým nosom

o titul - 5. kolo, nedeľa 21.04.2019, 15:00
ŠK Slovan Bratislava
3:2
(1:0)
MFK Ružomberok
Góly: 20. a 62. Šporar (druhý z 11 m), 74. Dražič - 48. Kružliak, 90. Jedinák. Rozhodovali: Chmura - Jenčura, Galo, bez kariet, 6845 divákov

ŠK Slovan Bratislava:

Greif - Apau, Bajrič, Božikov, Suchockij - Ljubičič, Rabiu (82. Nono) - Holman (79. Strelec) - Čavrič (46. Moha), Šporar, Dražič

MFK Ružomberok:

Macík – Čurma, Kružliak, Maslo, Kmeť (69. Kostadinov) – Gál-Andrezly (85. Jedinák), Takáč (80. Kochan), Qose, Madleňák – Mustedanagič - Gerec

Futbalisti majstrovského Slovana Bratislava zvíťazili nad Ružomberkom tesne 3:2 v nedeľňajšom stretnutí 5. kola skupiny o titul v najvyššej slovenskej súťaži Fortuna lige 2018/2019. V jarnej časti sezóny sú "belasí" naďalej stopercentní a na konte majú už 73 bodov. Hrdinom tretieho vzájomného duelu s Liptákmi bol slovinský kanonier Andraž Šporar. V 19. min otvoril skóre, keď poľahky obišiel Jána Masla a loptu upratal k ľavej žrdi. Na jeho presný zásah síce krátko po prestávke odpovedal hosťujúci kapitán Dominik Kružliak, no v 61. min skóroval Šporar z pokutového kopu. Náskok Slovana v 74. min zvýšil Dejan Dražič a napokon sa jeho gól ukázal byť víťazným. V poslednej minúte riadneho hracieho času totiž ešte prekonal Dominika Greifa striedajúci Viktor Jedinák.

Tagy: TOP huste.tv