Novinky - 01.03.2021 17:46

Hamšík v drese Slovana Bratislava? Je to možné?

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: sita

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík vraj čoskoro môže nastúpiť v tíme obhajcu slovenského titulu ŠK Slovan Bratislava. Tridsaťtriročný stredopoliar je kmeňovým hráčom čínskeho mužstva Ta-lien I-fang.

 "Podľa našich informácií je na spadnutie dohoda medzi Marekom Hamšíkom a bratislavským Slovanom. Kapitán futbalovej reprezentácie by tak pred kvalifikačnými zápasmi mohol získať hernú prax vo Fortuna lige," informovala v pondelok popoludní RTVS.

Štart nového ročníka čínskej Superligy je aktuálne naplánovaný na druhú polovicu apríla. Hamšík je bez zápasovej praxe už od novembra 2020 a už v závere marca čakajú na slovenskú futbalovú reprezentáciu hneď tri súboje v kvalifikácii o postup na budúcoročné MS - na Cypre a doma s Maltou a Ruskom. Súboje v najvyššej slovenskej súťaži by mu pomohli herne sa pripraviť na medzištátne zápasy. 

By mu pomohli. Ak by to bolo možné. Avšak po uplynutí prestupového obdobia je z tejto správy len klasická novinárska kačica. Vedenie Slovana tieto špekulácie poprelo a nič z toho nebude. Škoda, čo poviete?y

Tomáš Magáth

Tomáš Magáth

Viac článkov od autora