3:1
(2:0)
AS Trenčín
AS Trenčín
Góly: 27. Ventúra, 36. Pankaričan, 86. Morong - 46. Antonio Mance, ŽK: 58. Loduha, 89. A. Baéz - 89. Mašovič, rozhodovali: Chmura - Hrmo, Špivák, 612 divákov

ŠKF Sereď:

Penksa - Sus, Menich, Ľ. Michalík, Loduha - Ventúra, Adekuoroye - Ľ. Ulrich (79. Ondong-Mba), Pankaričan (66. A. Baéz), Gatarič - Morong (89. Richnák)

AS Trenčín:

Hrdlička - Skovajsa, M. Šulek, Paur, Zubairu - Mašovič, El Mahdioui - Sleegers, Ubbink, Bukari (58. Corryn) - Antonio Mance (65. Čatakovič)

Prvý duel bez trénera Ricarda Moniza nevyšiel futbalistom Trenčína, hráčom domácej Serede podľahli 1:3 v sobotňajšom stretnutí 14. kola Fortuna ligy. Domáci si už v prvom polčase utvorili dvojgólové vedenie, presadili sa Denis Ventúra a Filip Pankaričan. Tesne po zmene strán sa presadil ďalekonosnou strelou Antonio Mance a znížil. Nováčik súťaže drámu nepripustil, štyri minúty pred koncom rozhodol individuálnou akciou Adam Morong. Sereď neprehrala už tretí duel v sérii a drží sa v hornej šestke, Trenčín nebodoval už v šiestom stretnutí po sebe.