Novinky - 22.01.2021 15:55

Stálica Serede končí, prichádza posila zo Španielska

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/SKFSeredfutbal.sk/Instagram

Pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy sa zmeny v kádri týkajú aj Serede. Aktuálne siedmy klub tabuľky opúšťa záložník Bankole Olawale Adekuoroye, ktorý v tíme pôsobil tri roky. Posilou však má byť Španiel Daniel Espinar Vallejo s kontraktom do konca sezóny.

Stálica klubu, akou Adekuoroye po troch rokoch bol, sa dohodla na ukončení kontraktu. V najvyššej súťaži odohral 24-ročný záložník 42 zápasov, v ktorých strelil 2 góly. Na jar však už v bojoch o prvú šestku nepomôže: „Som veľmi rád, že vedenie klubu ŠKF Sereď vyhovelo mojej požiadavke ohľadom ukončenia spolupráce. Aj touto cestou im chcem veľmi poďakovať, na trojročné pôsobenie v Seredi budem mať pekné spomienky. Klubu aj bývalým spoluhráčom prajem veľa úspechov,“ povedal pre klubový web Adekuoroye.

Jeho nástupcom by sa mohol stať 25-ročný ofenzívny záložník Daniel Espinar Vallejo, ktorý bude v Seredi pôsobiť minimálne do konca aktuálnej sezóny. Dohodnutá je tiež opcia na prípadné zotrvanie: „Moje prvé dojmy v klube sú výborné. V Seredi sa cítim skvele, veľmi mi pomohli moji noví spoluhráči. Som nadšený, že môžem hrať za ŠKF Sereď, urobím maximum, aby som sa presadil. Našim spoločným cieľom je dostať sa do hornej šestky. Chcem tvrdo pracovať, aby som v tomto klube zostal dlhšie obdobie,“ povedal krátko po podpise zmluvy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ŠKF Sereď (@skfsered)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora