Novinky - 04.08.2018 11:56

Futbalový víkend! Prvý zápas na novom štadióne v Nitre a sviatok na Zemplíne

Zdroj: sita/huste.tv

V tomto ročníku Fortuna ligy sme si už vďaka úspechom slovenských tímov v pohárovej Európe zvykli, že kolá sa nám delia na dva dni po tri zápasy. Mohlo by to tak aj zostať, aby mal náš divák možnosť sledovať viac zápasov. 

FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava sledujte na HUSTE.tv od 19:00 

Spartak odštartoval ligu prehrou v Senici, nasledovala domáca výhra nad Moravcami a teraz cestujú na Horehronie. Budeme zvedaví, či pred súbojom s CZ Belehrad dostanú viac príležitosti hráči z lavičky, ale už nebudú chcieť dopustiť to, čo sa im stalo na Záhorí. Železiari by to aj privítali, veď ´majú na konte nulu, ale objektívne treba uznať, že ich súpermi boli doma DAC a vonku Slovan. 

MFK Ružomberok - MŠK Žilina sledujte na HUSTE.tv od 19:00 

Ruža na úvod sezóny nedokázala prekonať nováčika zo Serede a v Trenčíne využila presilovku. Dobre sa tak nabudila na derby so Žilinou. Tí majú na konte iba duel s Nitrou, a tak bude pre nás veľmi zaujímavý tento vzájomný duel odvekých rivalov. 

FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica sledujte na HUSTE.tv od 19:00 

Záhoráci konečne cestujú ďalej ako za Branč zahraničným hráčom ukážu kúsok Slovenska. Nový tréner z Portugalska Frederico Ricardo bude iste chcieť uspieť so súperom, ktorý má na konte dve prehry so Slovanom a v Trnave. Aj preto privítal novú posilu do obrany - skúseného Petra  Čögleya.

AS Trenčín - ŠKF iClinic Sereď sledujte na HUSTE.tv v nedeľu od 19:00

Oba tímy hrajú doma a pritom musia na štadión cestovať. Bizarná situácia, keď zatiaľ majú Myjavu oba tímy ako prechodný domovský stánok. Trenčín úvodné kolo vynechal a minulý víkend zažil nešťastný duel s Ružomberkom, Sereď bodovala zatiaľ v každom kole a tu si môže nastaviť zrkadlo výkonnosti. 

MFK Michalovce - ŠK Slovan Bratislava sledujte na HUSTE.tv v nedeľu od 19:00

Toto si na Zemplíne nemohli nechať ujsť a duel so SLovanom je tak prvou veľkou verejnou akciou od epidémie osýpok. Michalovce teda prvé kolo vynechali a v Dunajskej dostali výprask. Ale doma budú tradične silní a Slovan je narobený, s Maltou to nebola žiadna dovolenka. 

FC Nitra - FC DAC Dunajská Streda sledujte na HUSTE.tv v nedeľu od 19:00
Bude sa hrať v Nitre alebo nebude? Okolie štadióna je hotové stavenisko a víkend na úpravu akiste stačiť nebude. Nitra si chce užiť futbalový sviatok a pod hradom sa čakajú davy divákov. DAC sa už nemusí sústrediť na pohárovú Európu a po výhre v Podbrezovej a doma s Michalovcami chce opäť bodovať. 


Ďakujeme za vaše názory