Novinky - 18.05.2019 09:12

Poznáme jediný spôsob, ako vám dnes nič neujde

Zdroj: huste

Predposledné kolo futbalovej Fortuna ligy prináša všetky zápasy v jednotnom čase, a tak nie je lepšej voľby, ako ich sledovať na HUSTE.tv. Neujde vám tak jediný gól. 

Mimoriadne dôležitý duel sa odohrá paradoxne na ihrisku štvrtoligovej Myjavy. Trenčín nezvláda hosťovanie na kopaniciach a neustále cestovanie počas celej sezóny. Padá až na dno, ale ak dnes vyhrá nad Podbrezovou, tá padne do druhej ligy! Na remízu sa veru hrať nebude, tá totiž nikomu nepomôže. 

FC ViOn Zlaté Moravce 31
AS Trenčín 27
FK Železiar Podbrezová 26

Moravce hrajú cez dva kopce v Senici - jednoznačne najlepším tímom tejto fázy súťaže. Záhoráci vyhrali už šesť zápasov v rade a svoj ligový rekord chcú ešte natiahnuť. ViOn nečaká nič jednoduché. 

V súboji Nitry s Trnavou ide len o česť a o sedačky. Tímy sa už natrápili dosť, tribúny a trávnik takisto. Preto na štadión neradno ani pustiť divákov s červeným šálom. Nedajbože, ak sa niekto bude tešiť z prípadného gólu hostí. 

Na Zemplíne hostia Slovan. Andraž Šporar atakuje bradatý 29-gólový strelecký rekord Róberta Semeníka. Tri góly v posledných dvoch kolách nie sú nereálne. Domácim je to však ukradnuté a budú si chcieť udržať jednobodový náskok na piatom mieste pred Sereďou. 

Nováčik zo Serede nehráva na domácom trávniku, hosťoval na Myjave a v Nitre a keďže na oboch týchto štadiónoch sa v tomto jednotnom kole hrá, Sereď bude doma na Pasienkoch. Kľúče si ani nemuseli pýtať, iste bude otvorené. Žilina je sťaby v kóme, i tak však bojuje o Európsku ligu. 

Rovnako aj Ružomberok. Ten si môže miestenku potvrdiť už dnes s Dunajskou Stredou. Ide o duel tretieho s druhým. Tešíme sa na tento šláger! 

Od 17.00h LIVE na HUSTE.tv!