Novinky - 29.10.2019 08:03

Tieto 3 góly najviac rozburácali tribúny

Očami futbalového odborníka a bývalého kapitána Spartaka Myjava Martina Černáčka sa pozrime na tri najkrajšie gólové momenty 13. kola futbalovej Fortuna ligy, ktoré zachytili naše kamery HUSTE.tv.

1. Dôležité víťazstvo zaznamenala Dunajská Streda v Žiari nad Hronom. Rozhodlo sa v druhom polčase, keď na konečných 2:0 pre DAC uzavrel kapitán Dominik Kružliak. Ku koncu zápasu už šli domáci do rizika, vystriedali hráča, ktorý mal Kružliaka na starosť pri štandardkách. DAC celý týždeň trénoval štandardky, Kružliak si dobre nabehol na centrovanú loptu a videl voľný priestor.

2. Súboj Trnavy so Žilinou bol úžasným športovým zážitkom. Padol iba jeden gól, exkluzívny, ale ďalšie šance, emócie a napätie takisto privádzali divákov do eufórie. Pred koncom prvého polčasu mal na osi ihriska priestor Jakub Paur, ale ľavačkou to nevie, preto posunul loptu ľavákovi Besirovi Demirimu a tomu vyšiel krok parádne. Rusov  sa načahoval márne.

3. Andraž Šporar by dal gól asi aj zo šatne. V Michalovciach bol pri rohu Slovana v 29. minúte chrbtom k bráne. Domáca obrana mala loptu na svojej "hlave", ale lopta si vždy nájde cestu k Šporarovi a ten to jednoducho kopne len smerom k bráne akýmkoľvek spôsobom. Teraz mu to nevychádzalo ani na nožničky, napriek tomu to kopol smerom na Kirovu bránu a zaznamenal takýto gól.

Videli ste v tomto kole krajší gól? Napíšte nám a vyjadrite svoj názor.