Novinky - 28.05.2021 21:36

Finále play off: MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2 po predĺženi

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: Huste.tv

MŠK Žilina si v nasledujúcej sezóne zahrá novovzniknutú Európsku konferenčnú ligu. Účasť v prvom predkole si Žilinčania zabezpečili domácim víťazstvom vo finále play off Fortuna ligy nad FC ViOn Zlaté Moravce 3:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 101. minúte Taofiq Jibril.

finále play off, piatok 28.05.2021, 19:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
3:2
(2:2, 2:2)
FC ViOn Zlaté Moravce
Góly: 43. a 45.+8 Bičachčjan (oba z 11 m), 101. Jibril – 13. Balaj, 24. Hrnčár. Rozhodovali: Glova – Poláček, Štrbo, ŽK: Bernát - Grozdanovski, 340 divákov /na 1 zápas, Žilina postúpila do predkola EKL/