Články - 29.07.2019 19:13

Útok na Messiho. Z klubu ho musela odprevádzať ochranka

Zdroj: sita/youtube

Hviezdny argentínsky futbalista Lionel Messi zažil počas dovolenky na Ibize nepríjemnú scénu. Osobní strážcovia hráča FC Barcelona ho museli ochrániť pred jedným z fanúšikov, ktorý sa s ním chcel pobiť.

Tridsaťdvaročný kapitán "blaugranas" aj argentínskej reprezentácie sa na večierku dobre zabával so súčasnými aj bývalými klubovými spoluhráčmi Luisom Suárezom, Jordim Albom či Cescom Fábregasom. Skupinka futbalistov sa ochotne fotografovala s prítomnými priaznivcami. Avšak, našiel sa medzi nimi aj taký, ktorý mal namiesto fotky záujem o fyzický konflikt s Messim. Ochranka 5-násobného najlepšieho futbalistu sveta radšej odviedla do bezpečia. Na webe sa objavilo aj niekoľko videí z inkriminovanej situácie.

Pred niekoľkými dňami bol Messi tiež v centre pozornosti, akurát z trochu iného dôvodu. Na karibskom ostrove Antigua si zahral futbal s 11-ročným britským chlapcom, ktorý tam bol na prázdninách a sám si na pláži kopal do lopty. "Lionelov otec Jorge mi hodil loptu a opýtal sa ma, či si nechcem zahrať s jeho synom a vnúčatami. Hrali sme sa asi 45 minút. Bolo to úžasné," spomína na nevšedný zážitok Mackenzie O'Neill, citoval ho web denníka Daily Mail.