Články - 08.08.2019 18:02

Toto od neho Real chce. Hazard dal prvý gól v novom klube

Zdroj: huste.tv/Twitter

Prvý z mnohých. Tak väčšinou "titulovali" prvý presný zásah, o ktorý sa postaral v drese Realu Madrid Eden Hazard. Šlo dokonca o gól víťazný, hoci zatiaľ len v prípravnom zápase, ktorý bol pre Madridčanov predposledným duelom v príprave na nový ročník Primera Division. V Salzburgu si poradili s domácim Red Bullom 1:0 a jedinú zmenu skóre zariadil práve hviezdny Belgičan.

Šlo pritom o zásah skutočne pohľadný a presne podobný typ útočných výpadov sa od neho bude v novom pôsobisku očakávať. Rýchly prienik z ľavého krídla, stiahnutie lopty na os ihriska a následne strela, pri ktorej ostal brankár Cican Stankovic bez nároku. Hazard na trávniku pobudol 62 minút a následne bol vystriedaný Lukom Jovićom. Rakúski fanúšikovia si navyše mohli naživo vychutnať väčšinu hviezd Realu. Courtois, Ramos, Kroos, Varane či Marcelo pobudli na trávniku celých deväťdesiat minút, Benzema či Vinícius počas hry striedali.