Články - 16.08.2019 23:10

TAKÝTO nádherný gól položil Barcelonu na lopatky hneď v prvom zápase

Zdroj: huste

Tomu sa povie prekvapenie na úvod. Španielsky majster FC Barcelona nečakane prehral v piatkovom úvodnom zápase nového ročníka La Ligy na pôde Athletica Bilbao 0:1. O prekvapujúcej prehre sebavedomých Kataláncov rozhodol v 89. minúte Aritz Aduriz exkluzívnymi nožničkami, keď to bol jeho prvý dotyk s loptou po vystriedaní minútku predtým. Úžasné, čo poviete?

"Futbal je občas krásny práve vďaka takýmto momentom, pretože vám ponúkne šancu, ktorú musíte využiť. Som neskutočne šťastný, že som si Bilbao vybral za miesto, kde ukončím moju kariéru. Je to klub, ktorý najviac milujem," uviedla legenda Athletica.

Barcelone v Bilbau chýbal zranený Lionel Messi a navyše prišli Katalánci v prvom polčase aj o uruguajského útočníka Luisa Suareza pre svalové zranenie. Nové posily Frenkie de Jong a Antoine Griezmann sa nedokázali  presadiť.

Athletic Bilbao - FC Barcelona 1:0 (0:0)   Gól: 89. Aduriz