Články - 23.09.2019 14:15

Bale opäť predmetom špekulácií. Odmietol klubovú vlajku

Zdroj: huste.tv/Twitter

Mnohí futbaloví fanúšikovia zbožňujú špekulácie o hráčoch a tie svoje stále živí aj Gareth Bale. Počas leta len málokto veril, že ostane v Reale Madrid, no situácia sa vyvrbila tak, že v hlavnom meste zotrval, z piatich doterajších kôl bol štyrikrát v základnej zostave a absentoval len pre kartový trest. V základnej zostave nechýbal ani v konfrontácii s PSG v Lige majstrov. Pritom práve parížsky celok patril medzi tie, ktoré boli spájané s jeho ziskom.

Komickú situáciu priniesli ceremónie pred úvodným výkopom a pozorným kamerám neušla momentka, kedy mal Bale na fotografii držať klubovú vlajku. Bolo očividné, že sa mu do toho mimoriadne nechce a Rafaelovi Varanovi, podávajúcemu vlajočku, venovali poriadne vyčítavý pohľad. Kauze sa pokúsil na oko zabrániť. Síce ju vzal, ale kým bola fotografia zrealizovaná, zbavil sa jej a prenechal ju Danimu Carvajalovi.

Podľa mnohých je to nenápadný, ale jednoznačný prejav toho, že Walesan v Reale spokojný nie je a jeho dres oblieka len preto, že momentálne nemá inú možnosť.