Články - 11.02.2020 10:44

Barcelona chce Luisa Suáreza nahradiť Luisom Suárezom

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/beinsports.com/Instagram

Futbalový veľkoklub FC Barcelona sa v poslednej dobe trápi so zraneniami. Dlhodobo mimo hry je uruguajský zakončovateľ Luis Suárez, ku ktorému sa v uplnulých dňoch pridal aj krídelník Ousmane Dembélé. Práve zranenie skúseného hrotového útočníka núti Kataláncov hľadať prípadnú náhradu. Tú zrejme zástupcovia klubu našli. Na miesto Luisa Suáreza sa totiž núka Luis Suárez.

Nie je to žiaden vtip. Ide o zhodu mien. Kmeňový hráč anglického Watfordu, kolumbijský útočník Luis Suárez momentálne hosťuje v druhej najvyššej španielskej súťaži v Zaragoze. Svojimi výkonmi údajne zaujal predstaviteľov európskeho giganta a tak by sa mohol v rámci krajiny presunúť. Prestupové obdobie sa síce pred niekoľkými dňami skončilo, no za istých podmienok je v La Lige povolené sa posilniť aj po uplynutí termínu. V to veria aj v Barcelone, ktorej by sa nový zakončovateľ zišiel.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Unidos por un objetivo ! Vamos Equipo, Vamos afición ???

Príspevok, ktorý zdieľa LUIS SUAREZ ⚽️ (@luissuarez.26),

Reprezentant Uruguaja totiž za "Blaugranas" nehral od začiatku januára, kedy si v semifinále španielskeho superpohára poranil koleno. Po operácii bude mimo ešte pár mesiacov a to núti Barcelonu konať. Suárez stále patrí k najlepším strelcom La Ligy, keď v tejto sezóne nastrieľal jedenásť gólov a je tak tretí v tabuľke zakončovateľov. Darí sa však aj jeho menovcovi. V druhej najvyššej súťaži je taktiež na tretej priečke medzi strelcami. Dal štrnásť gólov a v 22 rokoch si tak pýta miesto vo väčšom klube.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora