Články - 14.01.2021 21:59

Hviezdy Atlética dorazili na tréning v starom Fiate

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Španielsko počas uplynulého víkendu značne potrápila tlaková níž a s ňou spojené sneženie. Madridské letisko bolo dočasne zatvorené a Atléticu Madrid napríklad nemohol priletieť súper z Bilbaa na ligový zápas. Tréningový proces však prerušený nebol a futbalisti narazili na kuriózny problém.

Ich športové autá pohonom na všetky štyri kolesá rozhodne vybavené nie sú a cesta na tréning sa tým skomplikovala. Veľmi úsmevne to vyriešil Yannick Carrasco, ktorý sa postaral o prepravu viacerých spoluhráčov, a to vďaka ochotnému susedovi. Od toho si požičal Fiat Panda, ktorého výroba bola ukončená pred osemnástimi rokmi, no v roku 2004 bol vyhlásený za európske auto roka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa 433 (@433)

Do skladného vozidla sa napratal okrem vodiča aj Thomas Lemar, Marcos Llorente a Šime Vrsaljko. Všetci sa tak šťastne dopravili na tréning. Od odloženého sobotného duelu s Athleticom sa madridský tím už raz dostal do akcie a v utorok dohral svoj zápas prvého kola proti Seville. Vyhral ho a upevnil tak svoju pozíciu na prvom mieste, hoci má stále o dva odohrané zápasy menej ako najbližší prenasledovatelia.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora