Články - 11.01.2020 17:22

Vybíjaná na tréningu? Zahral si aj Milan Škriniar

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Hra, ktorú väčšina z nás pozná najmä zo základných škôl, keď vyučujúci telesnej výchovy rozdelili žiakov do dvoch tímov a postavili ich na správne miesto. Vybíjaná však nie je len pre mladšie ročníky, čo ukázali futbalisti Interu Miláno. Tí si totiž na tréningu túto hru zahrali a nechýbal ani slovenský reprezentant Milan Škriniar.

Spestrenie prípravy či špeciálne metódy trénerského mága Antonia Conteho. Tak by sa dal nazvať posledný experiment milánskeho Interu. Hráči ako Romelu Lukaku, Alexis Sánchez či Lautaro Martínez na chvíľku zabudli na to, že sú futbalisti a loptu vzali do rúk. Mohli si tak schuti pripomenúť hru z detstva a podľa dostupných záberov si to poriadne užívali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You’re never too old for a game of dodgeball ?? @inter

Príspevok, ktorý zdieľa 433 (@433),

Inter Miláno momentálne vedie taliansku Serie A s rovnakým počtom bodov ako má druhý Juventus Turín. Už dnes sa zverenci trénera Conteho predstavia na domácom trávniku, kde privítajú húževnatú Atalantu. V prebiehajúcej sezóne však tím okolo Milana Škriniara prehral len jediný duel a to s priamym konkurentom v boji o titul, turínskym Juventusom.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora