Články - 21.02.2020 14:47

Balotelliho dobieha minulosť. Čelí obvineniam zo sexuálneho násilia

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Opletačky so zákonom má pred sebou taliansky futbalista Mario Balotelli. Môže za to jeho milostný románik spred dvoch rokov. To bol ešte hráčom francúzskeho Nice a užil si s neplnoletým dievčaťom. Zdanlivo premlčaný problém sa znova otvoril, súd mal dostať do rúk nové dôkazy proti 29-ročnému rebelovi a ak by sa naplnil najhorší scenár, jeho kariéra sa môže predčasne priblížiť ku koncu.


Rodák z Palerma nastrieľal desiatky gólov v Taliansku, Anglicku aj Francúzsku, no kompenzuje to množstvom prešľapov

Celý príbeh sa odohral ešte v januári 2018, kedy si Balotelli užil po nočnej akcii s mladou ženou. Tá mu pôvodne tvrdila, že už mala osemnáste narodeniny, no potom priznala nižší vek a žiadala 100 tisíc eur za mlčanie. Prostredníctvom zákonných zástupcov zároveň prebehli snahy predať príbeh do bulvárnych novín, no bez úspechu. Zdalo sa, že týmto príbeh skončil a dnes už hráč Brescie sa vydierať nenechal.

Prípad však chytila s novým kalendárnym rokom do rúk ďalšia právnička, ktorá hodlá ešte zabojovať. Vo veci vraj objavila neodškriepiteľné znaky sexuálneho násilia a proces sa opäť otvorí. "V januári 2018 podalo mladé dievča trestné oznámenie po vzťahu s Mariom Balotellim, lenže celé to začalo konsenzuálne. Šlo o sexuálny akt, ktorý žena nechcela, čo je klasifikované ako sexuálne násilie."  vypichla právnička. Opačná strana veci zatiaľ nekomentovala a vzala si čas na preštudovanie všetkých materiálov.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora