Články - 02.03.2020 20:13

Ronaldov syn sa prvým príspevkom dostal cez milión followerov

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Úspešní ľudia sa v mnohých prípadoch môžu popýšiť aj veľkým množstvom followerov na instagramovom profile. Občas však vplyv sociálnych sietí samotné úspechy predbehne. Príkladom je deväťročný Cristiano Ronaldo Junior, ktorý si účet na tejto sociálnej sieti založil len pred šiestimi dňami, pridať stihol tri príspevky a sleduje ho už vyše 1,1 milióna ľudí.

Chvályhodný je spôsob, akým sa prihlásil. Svojím fanúšikom pripravil video, ktorým ich privítal na svojom oficiálnom profile a vyslovil prianie, aby sa im jeho príspevky páčili. Túto formulku prestrihol v angličtine, španielčine, portugalčine aj taliančine. Okrem futbalu tak rodičia evidentne dbajú aj na jeho vzdelávanie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @minicristianoronaldo2010,

Odvtedy sa stihol prihlásiť aj dvomi ďalšími fotografiami. Na jednej pózuje vo vani so svojím otcom a súrodencami, na druhej je s modelkou Georginou Rodríguezovou, ktorá ho vychováva, no nie je jeho skutočnou biologickou mamou. Môže byť otázkou krátkeho času, kedy začne chlapec ohurovať aj svojím futbalovým umením a kedy sa začne počet jeho priaznivcov blížiť tým otcovým. Ten je na 205 miliónoch a ide o najsledovanejšiu osobu celého Instagramu.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora