Články - 02.05.2020 16:41

Vieri organizuje večerné instagramové debaty s hviezdnymi spoluhráčmi

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Ani v období koronavírusu nie je núdza o zaujímavé futbalové rozhovory. Viacerí športovci, moderátori či samotné ligy organizujú videorozhovory medzi najväčšími hviezdami a jeden taký pripravuje aj Christian Vieri. Ten sa spája s hviezdami svojej doby, ktoré bývali jeho spoluhráčmi aj protihráčmi a navzájom na seba vyťahujú chúlostivé tajomstvá, bez ktorých by sa možno bežný priaznivec aj zaobišiel.

Bývalý taliansky reprezentačný útočník na svojej instagramovej šou už privítal Ronalda, Juana Sebastiána Veróna, Francesca Tottiho, Paola Maldiniho, Marca Materazziho, Luigiho Di Baiga alebo Robbieho Keana. Samotný hostiteľ šou sa napríklad zveril s tým, že od svojich osemnástich rokov až do dnes mal pohlavný styk každý jeden deň. Či to tak skutočne bolo, vedia len jeho bývalé partnerky alebo dostali poriadneho chrobáka do hlavy, či ich občas niekto nezasupľoval. Pridáva však aj žarty na účet bývalých spoluhráčov. "Keď prišiel, bol som v kabíne asi jediný, kto vedel po anglicky. Raz večer som prišiel k nemu a opýtal sa ma, či nechcem niečo na pitie. Odpovedal som mu, že by som si dal kolu. Otvoril som však chladničku a v nej nebolo nič iba asi 300 pív," zaspomínal na kratučké pôsobenie Robbieho Keana v Interi Miláno.

46-ročná osobnosť milánskeho Interu debatu organizuje po desiatej hodine potom, ako uloží svoju dcéru. Tú z času na čas ide skontrolovať, z čoho vznikajú ďalšie vtipné situácie. Priznáva však, že zub času sa dotkol aj jeho. Svoju váhu odhadol na 106 kilogramov a celé telo ho občas bolí tak, že si musí ľahnúť. Najväčšie pochopenie našiel u Brazílčana Ronalda, ktorý taktiež dobre vie, čo to znamená pribrať po konci kariéry. Sám povedal, že ako aktívny hráč nikdy netrpel, no na futbalovom dôchodku je to bežná súčasť dňa.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora