Články - 28.06.2020 15:13

Maradona ani nedúfal. Atraktívna moderátorka ho vychválila pri maľbe

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Už nejaký čas predstavivosť talianskych futbalových priaznivcov dráždi moderátorka a redaktorka Floriana Messinová. Obdarená kráska má na starosti prenosy zo Serie A a bežný mužský divák si s veľkou pravdepodobnosťou toho veľa pri pohľade na ňu nezapamätá. Nejde len o fanúšikov. "Na mäkko" z nej je aj legendárny Diego Maradona, ktorému splnila obrovské prianie, ktoré sa azda aj bál niekedy vysloviť. Novinárka sa netají svojou láskou k SSC Neapol, kde má Argentínčan status legendy. Na Instagram pridala svoju fotografiu pri jeho veľkom obraze a zložila mu navyše aj obrovskú poklonu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FLORIANA MESSINA (@floriana_messina),

"Maradona je bohom! On je futbal a nikto sa k nemu neblíži. Mám sen: nájsť ťa," napísala Talianka s kolumbijským pôvodom a pridala hashtagy, ktorými sa prihlásila k neapolskému klubu. Ochotne pritom zapózovala s hlbokým výstrihom, ktorý na svojom profile nemá problém vystavovať pravidelne a dočkáva sa za to neutíchajúcej podpory svojich priaznivcov.

Tridsaťročná moderátorka sa preslávila účasťou v reality show a následne sa rýchlo prepracovala k televíznej práci. Svojou láskou k Neapolu sa nijak netají, a to napriek tomu, že pravidelne uvádza predzápasové štúdio ligových aj pohárových zápasov na Apeninskom polostrove, vrátane finále Coppa Italia, ktorý sa stal pred vyše týždňom práve korisťou "Partenopei", keď zdolali Juventus 1:0 po penaltách.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora