Články - 29.06.2020 08:42

Outfit za priemerný slovenský plat, spoluhráči Ronalda vysmiali

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Okrem výborných výkonov na trávniku si mnohí futbalisti dávajú záležať aj na svojom výzore. Cristiano Ronaldo je toho perfektným príkladom a potvrdzuje to aj svojím sobotným príspevkom na Instagrame. Odel sa do módnej značky Louis Vuitton a skombinoval košeľu a šortky s poriadne divokými vzormi. "Začínam víkend v dobrej nálade a v dobrom štýle!" napísal k fotografii a pridal aj vysmiaty emoji, ktorý naznačuje, že to nemyslí úplne vážne. Adekvátna tomu bola aj reakcia viacerých spoluhráčov z Juventusu, ktorí v komentároch dali pocítiť, čo so o tomto Portugalčanovom "dobrom štýle myslia".

"Neuveriteľné!!!" komentoval ostrieľaný stopér Leonardo Bonucci a pridaj hneď tri "facepalmy". Zadák Medhi Benatia, ktorý počas zimy prestúpil z Turína do Kataru, prispel k výsmechu svojou troškou. "Dobrý štýl, vravíš? Neviem..." dal by sa voľne preložiť komentár marockého reprezentanta. 34-ročný bývalý stredopoliar Claudio Marchisio sa pri pohľade na tento outfit ani nezmohol na slová a poslal štyroch smejúcich sa smajlíkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Starting the weekend with a good vibe and a good style?

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Komentujúci by tomu verili veľmi ťažko, ale táto kombinácia na leto stojí 1 380 eur. Priemerný Slovák pritom toľko nezarobí za celý mesiac poctivej práce a priemernú mzdu to prevyšuje napríklad aj v Chorvátsku, Poľsku, Lotyšsku alebo Grécku. Na úrovni približne 1400 eur je plat bežného Portugalčana, ale ako všetci vieme, CR7 nie je bežným rodákom z tejto krajiny. Vyše sedemstoeurovou záležitosťou je havajská košeľa, zvyšok sumy dotvárajú modré šortky. Faktom však je, že veľká časť týchto kolekcií začína aj končí na mólach módnych prehliadok a na niekoľkých fotografiách. Pokiaľ sa tak odeje hoci ja hviezda formátu Ronalda, bude na smiech.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora