Články - 22.11.2020 09:06

Sú takmer nedostupné, Zlatan rozdával konzoly spoluhráčom

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Tí najšťastnejší sa len počas tohto týždňa dostali ku konzole novej generácie značky Playstation a bežný smrteľník na Slovensku sa z nej poteší zrejme až na konci kalendárneho roka. Existovala však možnosť zaradiť sa medzi prvých objednávateľov alebo využiť svoj vplyv, ako to spravil Zlatan Ibrahimovic. Ten horúci technologický kúsok navyše porozdával medzi niekoľkých spoluhráčov z radov AC Miláno a postaral sa im tak o predčasné Vianoce.

Koľkí futbalisti z radov červeno-čiernych sa z darčeka potešili, síce úplne zrejmé nie je, no niekoľkí prostredníctvom Instagramu 39-ročnému Švédovi srdečne ďakovali potom, ako si po tréningu našli krabicu s označením PS5. Bol medzi nimi skúsený stopér Mateo Musacchio, krídelník Samu Castillejo a útočník Rafael Leao.

Keďže ide o národnostne aj vekovo rôznorodých futbalistov, darčekom možno potešil viacerých spoluhráčov. Tí však mohli poďakovať aj osobnejšie ako prostredníctvom story. Faktom však je, že mnohí gameri sa ešte k Playstationu nedostali a budú musieť netrpezlivo čakať. Na sociálnych sieťach žartovali o dôvodoch, keďže Zlatan ich nakupoval ako rožky.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora