Články - 06.04.2021 17:23

Po prehre s West Bromom to v šatni Chelsea vrelo. Nechýbali potýčky

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv

Od nástupu trénera Thomasa Tuchela nedostala Chelsea na domácej pôde v siedmich zápasoch ani gól. Potom však prišlo 30. kolo, West Bromwich Albion a s ním senzačná prehra 2:5. Výrazne utrpelo aj čaro brankára Edouarda Mendyho a výsledok ťažko niesli viacerí členovia zostavy. Nemecký kouč z nedeľného tréningu vyhodil nervózneho Antonia Rüdigera a podľa britskej tlače zďaleka nebol jediný, kto sa správal nevhodne.

Nemecký stopér sa počas tímového tréningu dostal do sporu s Kepom Arrizabalagom a nielen slovného. Zasahovať museli viacerí spoluhráči, ktorí od seba kohútov odtrhli. Po zásahu trénera síce španielsky brankár ostal na trávniku, no jeho nemecký spoluhráč už nie. Podobný incident prebehol aj bezprostredne po stretnutí a ten mal anglicko-španielske zloženie.

Cesar Azpilicueta a Reece James pobudli na trávniku celých 90 minút a spoločne mali obhospodarovať pravú stranu The Blues. Ich spolupráca však viazla, na čo mal každý iný pohľad. Konflikt kapitána tímu s mladým krajným obrancom až taký vyhrotený nebol a ostalo pri niekoľkých ostrých slovách.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora