Články - 09.04.2021 17:07

Zlatana čaká herecká premiéra po boku Asterixa a Obelixa

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Hudobný festival v Sanreme futbalista Zlatan Ibrahimovič ozvláštnil svojou prítomnosťou. Najprv si po boku trénera Sinišu Mihajloviča strihli spevácky duet, potom si zahral v niekoľkých komediálnych skečoch. Teraz hodlá svoje herecké pôsobenie rozšíriť a do svojho najnovšieho diela ho zahrnul francúzsky režisér Guillaume Canet. Svojho piateho hraného filmu sa dočká známa galská dvojica Asterix a Obelix, po ktorých boku by švédsky futbalista mal stvárniť postavu "Antivírusa".

Premiéra je naplánovaná na rok 2022, ale veľa detailov doteraz zverejnených nebolo. Publikované boli predovšetkým špekulácie, ktoré vyvolal strohým zverejnením mena postavy na sociálnych sieťach. Napriek zdravotným problémom a prekonaniu koronavírusu, vo svojich 39 rokoch si naďalej život užíva plnými dúškami a prechodom na strieborné plátna mnohých prekvapil.

Podobné rozhodnutie by možno bolo očakávanejšie po konci aktívnej futbalovej kariéry, ako to bolo v prípade Erica Cantonu. Ku koncu sa však rozhodne neschyľuje. V prebiehajúcej sezóne Serie A atakuje dvadsaťgólovú métu, navyše sa vrátil do národného tímu a hodlá pomôcť svojej reprezentácii v kvalifikácii MS aj na letnom európskom šampionáte. Čo však nie je isté, je otázka jeho budúcosezónneho pôsobiska. AC Miláno sa zrejme i napriek sľubnému úvodu sezóny titulu opäť nedočká a švédska legenda veru nie je zvyknutá prehrávať.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora