Články - 20.04.2021 09:02

Multitalent Petr Čech: Metallica v jeho podaní stojí za vypočutie

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Keď skončil s aktívnou futbalovou kariérou, ukázal svoje hokejové kvality a popri tom už dlhodobo dokazuje svoj pozitívny vzťah k hudbe. Bývalý český futbalista Petr Čech sa svojim fanúšikom na Instagrame popýšil krátkym hudobným vystúpením za bicími. Chopil sa svetoznámej skladby "Enter Sandman" od legendárnej kapely Metallica a aj fajnšmeker určite uzná, že to bolo viac ako dobré.

Americké hudobné zoskupenie pravidelne navštevuje Londýn aj Prahu, čiže súčasné bydlisko Petra Čecha a mesto, v ktorom sa uviedol na väčšom futbalovom fóre. Českí priaznivci si navyše zvykajú aj na jej koncertnú vsuvku v podobne piesne "Jožin z bážin". Nie je preto vôbec vylúčené, že súčasťou niektorého z ďalších európskych vystúpení bude aj bývalý brankár Chelsea či Arsenalu. Ten pritom nie je len voľnočasovým hudobníkom z vlastnej obývačky, ale v Británii ho bolo možné vídať ako člena skupiny Wills & The Willing.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Petr Cech (@petrcech)

Sociálnym sieťam sa po konci futbalového pôsobenia 38-ročný Čech poctivo venuje a zanecháva na nich dobrý dojem. Fanúšikovia navyše vítajú aj to, že sa venuje viacerým činnostiam, objavuje sa na viacerých fórach a navyše sa neskončila ani spolupráca s klubom, za ktorý odchytal 494 súťažných zápasov. V Chelsea funguje ako konzultant pre športový a technický úsek a zároveň chvíľu figuroval na súpiske. Písaný bol ako štvrtý brankár a celkom žili špekulácie, že by si mohol po šiestich rokoch za The Blues zachytať.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora