Články - 12.06.2021 12:27

Chris Smalling s manželkou údajne videl UFO

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Dosť čudným spôsobom na seba upozornil futbalový obranca Chris Smalling. Ten nie je súčasťou anglickej nominácie na EURO 2021 a po konci klubovej sezóny v AS Rím sa s manželkou vydal na dovolenku do Jamajky. Tam sa obaja obohatili o veľmi neobvyklý zážitok. Videli totiž vraj ufo. Podobné veci sa občas dovolenkárom na tomto karibskom ostrove stávajú, a to v prípade, že sa až príliš uvoľnia s zblížia s miestnou kultúrou. Nemal to však byť prípad 31-ročného futbalistu a jeho o štyri roky staršej partnerky. Práve manželka a modelka Sam Cookeová incident dôkladne opísala vo svojom instagramovom príbehu.

"Preletelo popred nás, otočilo sa a ostalo na oblohe približne hodinu. Chris dokonca videl blikanie a svetlá v jeho okolí," nadšene sa podelila so svetom o tento príbeh, ku ktorému však nepridala žiadnu fotodokumentáciu ani video. "Obaja sme boli príliš šokovaní na to, aby sme vytiahli telefóny. Navyše sme sa nechceli pozrieť inam, aby sme to nestratili z dohľadu, nech už to bolo čokoľvek," dodala Sam. Súdiac podľa tvaru a konštrukcie, rozhodne nešlo o lietadlo ani dron. Ufo je tak pre ňu jediným možným logickým vysvetlením.

Párik zároveň zdôrazňuje, že nepožil žiadne "magické" huby, ktoré by mohli spôsobiť takéto halucinácie. Smallingovi sa však krátko pred štartom európskeho šampionátu dostalo viac pozornosti ako mnohým členom nominácie Garetha Southgatea. Na jeho poste bude v tíme operovať najmä Harry Maguire, John Stones a Tyrone Mings. Tí trochu odtiahnutej pozornosti pravdepodobne vítajú, pretože tlaku bude na národný tím rozhodne ešte dosť. Smalling svoje reprezentačné pôsobenie ukončil v októbri 2017 a odohrať stihol 31 duelov. Faktom je, že nevidel prvé "futbalové ufo". Podobné skúsenosti v minulosti opisoval aj Diego Maradona, ktorý mal dokonca s mimozemšťanmi nadviazať kontakt.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora