Články - 18.06.2021 09:33

Barcelona ukázala nové dresy. Fanúšikom sa však nepáčia

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Španielsky futbalový veľkoklub FC Barcelona odhalil domáce dresy na novú sezónu. Na ich predstavovaní sa podieľali viacerí hráči ako Antoine Griezmann, Gerard Piqué či Frenkie de Jong. Po ich zverejnení však v komentároch na sociálnych sieťach nastala vlna nevôle. Fanúšikom sa dresy nepáčia.

Barcelončania zvolili spoločne so svojim dodávateľom, ktorým je spoločnosť Nike, kombináciu viacerých prvkov. Okrem tradičných pásov, ktoré na drese dominujú, pridali aj segment v tvare kríža, pričom jeho podklad je taktiež mierne odlišný od zvyšku. Rukávy zostali jednofarebné, no každý v inej farbe. Podobne dopadli aj kraťasy, na ktorých nechýba tradičná kombinácia farieb, a teda modrá a červená.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FC Barcelona (@fcbarcelona)

Po odhalení dizajnérskeho kúsku sa však v komentároch strhla poriadna diskusia. Prevládajú negatívne reakcie: „Čo do pekla majú byť tie kraťasy,“ znie jeden z komentárov. „V poriadku, teraz zverejnite ten ozajstný dres,“ pridal sa ďalší diskutujúci. Ďalší z fanúšikov vyzval ostatných, aby jeho komentár brali ako tlačidlo "nepáči sa mi to", pričom sa na jeho stranu postavilo viac ako 12-tisíc priaznivcov katalánskeho klubu. Fanúšikov by pravdepodobne ako odškodné stačilo, aby ich milovaný klub v budúcej sezóne vyhral aspoň jednu trofej, keďže v tej nedávno skončenej sa to nepodarilo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa 433 (@433)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora